One Piece - New Age
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herní místnost Pirate

5 posters

Goto down

Herní místnost Pirate Empty Herní místnost Pirate

Příspěvek  Takeshi D. Straw Mon Aug 15, 2011 12:26 pm

Někde ve West Blue

"Našli jsme nové vůdce ... Kteří dalece překonávají sny lidí jako Zrzek Shanks... A ti jsou naprostou špičkou !!My budeme silnější a lepší než oni!Najdeme Three Piece někdo z nás ho najde!Je jedno jestli umřou všichni krom jednoho protože i ten jeden dokáže najít three piece!!Marińáci si ted´ myslí když je několik let po smrti Monkey D. Luffyho nebo Roronoa Zora že mají šanci.To se pletou my nechceme jen krást my chceme svobodu! A oni nám dokázali že na to lidé mají..."
Řve kapitán vaší lodi.I vy jste mezi jeho muži. "Každý další den odjede jedna taková lod´ jako je ta naše plná těch odvážných!Jmenuju se kapitán Márly." Každý z vás je nějak typicky pirátský oblečen.
Váš kapitán je z vás asi nejčistší,ale to vám vůbec nemusí vadit.Právě nakládáte zásoby k odjezdu na moře.
Takeshi D. Straw
Takeshi D. Straw
Admin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty J. Tenzo

Příspěvek  J. Tenzo Mon Aug 15, 2011 6:52 pm

J. Tenzo

Poslouchám našeho kapitána, když dořekne svou první větu, rychle mu zasáhnu do řeči ''Jo a ten jedinej co přežije budu já'' zasměji se a dále poslouchám kapitána
Když konečně domluvil, trošku se uchechtnu při vyslovení jeho jména *Sakra jelikož už domluvil vypadá to že se začnou nosit věci, nejspíše bych se měl někam schovat* zasměji se a mávnu rukou *Tak dobře jdu nosit* pomyslel jsem si a začal jsem nosit různé bedny, sudy sám nevím co ještě.
J. Tenzo
J. Tenzo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Gin Tousen Tue Aug 16, 2011 4:32 pm

For - J. Tenzo -

Bedny byli poměrně těžké ... Tudíž jsi se pěkně nadřel ... Ale nic není tak špatné jak vypadá ... Bolí tě svaly a jisto jistě to znamená že se zvětšují...
Kapitán se pousmál a začal mírně kašlat ... Možná že někteří i postřehli že vykašlal trochu krve...
No to je jedno ... Vypluli jste ...
Plujete už více než 5 dní ... A ty na palubě děláš .... ?


Gin Tousen
Gin Tousen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 08. 11
Age : 27
Location : Cz .... Šonov .... Šonov 81

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  J. Tenzo Tue Aug 16, 2011 4:52 pm

J. Tenzo

*Další, další a další bedny, ach bože kolik jich tam ještě je* stěžoval jsem si vduchu protože každá další bedna se zdála těžší a těžší a já byl spocenější a spocenější.
Dokonce to vypadalo že bedny spíše přibívají, místo aby ubívaly. Když jsem táhl 20 bednu už mi vyskakovali žíly na rukou *Ještě pár metrů* potácivým krokem šel k místu kde se pokládaly bedny. *Konečně* položil jsem bednu a šel jsem pro další, a však únava vykonala své a já se svalil na zem jako pytel brambor, piráti mě odtáhly k věci na které jsme spaly a já spal, spal a spal.

Konečně jsem se probral, byl již druhý den a zdálo se že je poledne, vyšel jsem na palubu a přidal se k bandě starších pirátů co hráli karty.
Celých pět dní jsem jen hrál karty a nebo pomáhal ostatním, jelikož nás bylo dost tak spousta z nás neměla co na práci.
J. Tenzo
J. Tenzo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Gin Tousen Wed Aug 17, 2011 10:25 am

For ... J TENZO

Karty ti šli ... Bylo vice-meně jasné že máš určitý talent ... A Většina lidí se vykašlala na hru s tebou že prý podvádíš a že jsi hold dobrej ... (Obral jsi je dohromady o 1 500 000 B. ) ... Což je docela slušný
Potom tě ale jeden z nich vyzval na "přátelský" Boj o ty peníze... A přihodil 100 000 ... Vítěz bere vše...
"Chlapče ... Uvidíme co v tobě je ... Tady máš meč ... "
Podá ti meč a zaútočí...
Gin Tousen
Gin Tousen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 08. 11
Age : 27
Location : Cz .... Šonov .... Šonov 81

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  J. Tenzo Wed Aug 17, 2011 1:37 pm

J. Tenzo

''123456789............ atd.''
Ttakhle to bylo pokaždé co jsem vyhrál další peníze, pořád jsem jen počítal a počítal.
Několikrát jsem byl obviněn z podvádění, ale nedělal jsem si z toho hlavu, až nakonec když už nezbil nikdo kdo by se mnou hrál začal jsem počítat své penéze, kolik jich to vlastně mám.
''1 499 999, 1 500 000, to je pěkná suma na to že jsem hrál jen karty''
Uchychtl jsem se a podíval se na piráty které jsem obral.
Náhle ke mně přistoupil a vyzval mě na přátelský boj.
''Dobrá ale meč si nech bude mi na tebe stačit jen balíček karet a i kdyby ne mám svůj meč, ale pochybuji že s nim umím''
Uchychtl jsem se a vzal balíček karet.
Když jsme byli připraveni k přátelskému boji, on okamžitě zaútočil
''Pche Kon-Jan (Útočná karta)''
Jakmile jsem toto vyslovil mrštil jsem po mém nepříteli kartu která byla namířená přesně na pravé či levé rameno podle toho kde drží meč.
J. Tenzo
J. Tenzo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Narmo Thu Aug 18, 2011 1:40 am

Yōshi Midori

První den
Spolu s posledni skupinou jsme byli po posledni várků zasob. Dost jsme se zdrželi dost dlouho nám trvalo vybrat jen ty nejčerstvější pomeranče. Nasledně jsme je privezli na takovem rozvyklanem vozíku. V pevnich sudech a hned se začalo vykladat.
Popadl jsem jeden sud, sundal z vozíku a nasledne položil. Chvilku jsem si ho prohlížel a přemyšlel jak ho popadnout aby se nevysipal a zárověn aby se mi nesl dobře. Tak sem ho teda opadl a nesl pomalu. Nejdřive po lávce na na palubu a pak do podpalubi. Prace hotova a už se jen doladovali detajli. Svou volnou dobu před spánkem jsem využil pozorovanim hladiny moře a laděním ukulele ktere sem kdesi našel. Pozdeji jsem si šel spokojeně lehnout do své houpaci sítě v podpalubi.

2. Den
Vztaval jsem brzy ráno a na palubě lodi jsem se pokusil zahrat nějakou melodii na ukulele. *Sakra prace ještě to neni ono.* S utrápenym pohledem struny poladim a prsty pres struny přejedu. *By šlo.* A za doprovodu broukáni hraji libyvou melodii. Po skončeni pisničky se na to vykašlu a jdu do podpalubi, kde si sednu do ustrani a čtu si noviny. Moji klidnou chvilku přeruší nějake dohadování a podvádění. *Co to kurva?* Když už mi došla trpělivost a musim říct dlouho to netrvalo. Můj zrak spočinul na jakém si momentu doslova na hraně průšvihu. *Meče? To jobře přatelská soutěž.*
Složím noviny a čtu si jakysi článek a při tom občas pokoukávám po situci. Přece jenom sem dost zvědaví a ani nejsem dost daleko abych to mohl ignorovat. Se zamyšlenym vyrazem divam do novin a očekývám nějaky bordel.
Narmo
Narmo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Gin Tousen Fri Aug 19, 2011 10:27 am

-Tenzo-

Všichni tady na palubě znáte své schopnosti takže se ten chlap sice stěží ale protože to čekal vyhnul té kartě ... A ta zničila jednu židli opodál ...
Rozeběhl se na tebe že ti rozsekne hlavu ... A kdyby se to nepovedlo že ti dá kopku na břicho ... Je vidět že peníze opravdu chce
Ostatní piráti se jen usmívají ... Asi si myslí že tě hold vyzval někdo nad tvoje limity..

-Midori-

V novinách bylo hlavně něco jako že Yonkou plánují udělat Schůzi a že světová vláda je neskutečně vystrašená ... Opravdu špičkově..
Také tam bylo že Impel Down konečně otevřel nevé poschodí A to mýtických 9 ... Kam se dávají zločinci tak zlý a silní že jsou připoutáni gravitací jádra ...
První kdo tam také přišel ... Je bývalý špičkový střelec .. Russop ... Syn Ussopa ..
Ale tím tvé čtení skončilo protože ti proletěla novinami Karta a zničila židli kousek od tebe...
Gin Tousen
Gin Tousen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 08. 11
Age : 27
Location : Cz .... Šonov .... Šonov 81

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  J. Tenzo Fri Aug 19, 2011 10:56 am

J. Tenzo

''Hezky ty si vykryl jednu kartu, no ty si borec''
Zasměji se a pohrdavě koukám na jeho další útok. Když už se napřahuje s mečem tak vezmu jeden balíček karet.
''Ken-Jan (Štít karet-Obraná karta)''
Všechny karty z balíčku přede mnou vyktvaří štít a já uskočím dál, jakmile ho karty zastaví přivolám je spádky.
''Extra Kon-Jan (Útočná karta- Karetní Roj)''
Karty se spojí do jakého si roje karet a zamíří na protivníka.
J. Tenzo
J. Tenzo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Eagle D. Straw Mon Aug 22, 2011 1:52 pm

Yahagiri

Na začátku, než jsme vypluli, tak jsem se zašil někde, kde na mne nebylo vidět. Respektive jsem šel pro další dávku chlastu, no a když jsem se vrátil tak již byla naše loď naložená, což jsem vůbec nečekal. Většinu času na lodi jsem proseděl na ráhnoví a nebo ve strážním koši lodě. Občas jsem sice s něčím pomohl, ale nic převratného to nebylo. Rozhodně nejsem ten typ, ktrý by prohrával peníze v nějakých kartách. A tak jsem si řekl, že můžu chvíli trénovat, dokud ostatní sledují souboj a já mám volno od těch ostatních pobudů. Takže jsem nakonec začal něco dělat, ale pro sebe. *Stejně je většina téhle sebranky egoistická, takže je to jedno. Každý si může dělat co chce, pokud to není proti kapitánovi. * S touhle myšlenkou jsem cvičil a zdálky sledoval souboj.
Eagle D. Straw
Eagle D. Straw
Admin

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 15. 08. 11
Age : 29
Location : Czech - Zlínsko

https://oprpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Narmo Wed Aug 24, 2011 10:54 am

Yōshi Midori

Jsem trochu znepokojeny udalostma v novinach. další podlaží vězeni mě ani trochu nepotěšilo ba naopak. *Tohle bude ješte zatracena divočina.* Zrovna se nadšeně chi vrhnout na horoskop a v tom mi ho urve nějaka zatracená karta.
"Co to kurva!!!" Lehká zmatenost vystřída ne příliš nadšenou náladu. Prasknu novinama a muže se začít. Vztahu z židlě a bez váhaní ji čapnu a hodim mezi ty dva chluligány."Hajzlove !!" Jestli někoho z nich trefim nějak neřeším a spíš mě to potěší, když mi vypalili horoskop.

// Lidi jak jsme na tom se slušností slov? Ano /NE Možná ?
Narmo
Narmo

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Pirate Empty Re: Herní místnost Pirate

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru