One Piece - New Age
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herní místnost Marine

2 posters

Goto down

Herní místnost Marine Empty Herní místnost Marine

Příspěvek  Takeshi D. Straw Mon Aug 15, 2011 12:05 pm

West Blue Logue Town

"Už je to dlouho co umřeli ti slavní piráti...Dokázali si udělat jméno.Dokázali bojovat s tisícovkou z nás! Dnes ale žijí ... Další silnější s vražednější Naštěstí my tady nemáme ty opravdu silné..!!Vyplujeme s lodí a poplujeme do Denvru (Nějaké neznámé místo) tam vyložíme náš náklad!Jestli nás piráti přepadnou budeme bojovat!!Né se vzdávat,ale bojovat!!Tentokrát jsme MY těmi kdo vyhraje!!"
Řve kapitán na své muže mezi nimiž jste i vy.Ti kteří právě nastoupili do služby.Právě nakládáte zboží,s nímž pojedete do Denvru celkem obyčejné město nijak významné.
Všichni na sobě máte klasickou uniformu marińáků za pasem šavli někteří možná pušky. "Jsem kapitán Dyrgy...nesnáším muže co lenoší naopak mám rád lidi co se dokáží snažit.Ti co se snaží tak těm pomůžu a co víc možná možná je i povýším!"
Snaží se vás povzbudit a jeho mohutné tělo s knírkem se pěchuje a usmívá se.
Takeshi D. Straw
Takeshi D. Straw
Admin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Marine Empty Re: Herní místnost Marine

Příspěvek  Gin Tousen Mon Aug 22, 2011 1:43 pm

-Binks Larzo del Relampago-

Na lodi jsem celý natěšený na to že konečně dosáhnu toho že se stanu mariňák ... A splním si svůj a dokonce i otcův Sen ...
Konečně konečně
Kydy kapitána ani moc neposlouchám protože vím o čem mluví ... Prostě se nás snaží motivovat ...
Následně ale vyplujeme a já se snažím všude a se vším pomoci ...
A když náhodou nepomáhám .. Cvičím se v ostrostřelbě
Gin Tousen
Gin Tousen
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 08. 11
Age : 27
Location : Cz .... Šonov .... Šonov 81

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Marine Empty Re: Herní místnost Marine

Příspěvek  Takeshi D. Straw Mon Aug 22, 2011 8:25 pm

West blue Loguetown Kapitán

"Talže chlapi do lodě!!!" Zařve kapitán hlasitě a lidé už běhají rychle do lodí...Už tam nejsou skoro žádné bedny...Plujete asi pět dní a každou chvíly by jste se měli objevit u Denvru... Každý se nějak baví.. napiště jak...


Takeshi D. Straw

Někam se zašiju abych se moc nenadřel... poté jakmile se vyplouvá tak naskočím na lod´ a nějak se zabavím asi tím že hraju karty nebo cvrnkám kuličky to je jedno...
Takeshi D. Straw
Takeshi D. Straw
Admin

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Herní místnost Marine Empty Re: Herní místnost Marine

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru